Program pro děti<br/>od 12 měsíců

Program pro děti
od 12 měsíců

Máme stejný cíl jako Vy: aby Vaše dítě bylo spokojené a šťastné současně aby se rozvíjelo všemi směry od samého začátku.

Otvírací doba <br/>je 10,5 hodin

Otvírací doba
je 10,5 hodin

Pro vytížené rodiče jsme otevřeni od 07:30 do 18:00 hodin. Kromě toho nabízíme i víkendové či noční hlídání.

Máme program pro všestranný rozvoj dítěte

Máme program pro všestranný rozvoj dítěte

Děti zažijí vše, co potřebují k tomu,
aby z nich byly super kluci a holky.

O jeslích

Od vášnivých učitelů k inspirativnímu a zdravému prostředí.
Náš tým věří, že vytvoříme takové prostředí, kam děti budou chodit rády a s důvěrou. V tomto bezpečném zázemí vytváříme živnou půdu pro výchovu zdravě sebevědomých, sociálně samostatných, psychicky a fyzicky vyzrálých dětí, které budou jak všestranně připraveni do školních lavic tak i do úspěšného budoucího života.
obrazek

Individuální přístup

Naši pedagogové jsou vyškoleni tak, aby byli inklusivně nápomocni každému dítěti individuálně. Každý pedagog pracuje s malou skupinkou dětí a tím je dětem směřována maximální pozornost. Uvědomujeme si individuální tempo každého dítěte a pečlivě připravujeme činnosti a aktivity tak, aby byla zaručena bezpečnost společně se všestranným vývojem dítěte.

Zdravé stravování

Náš jídelníček je připravován z čerstvých místních potravin. Vyváženou a pestrou stravu zaručuje cateringová firma Bionea, která dodává teplé obědy v bio kvalitě. Cena jednoho obědu pro děti do 2,5 let je 40,- ; od 2- 6 let je 81,- a není v ceně školného. Jídlo pro nejmenší mohou rodiče připravit doma sami a přinést ve vhodné, jmenovkou označené krabičce. Svačinky připravujeme sami podle zásad CEFF- “potraviny bez zbytečné chemie”. Pitný režim je celodenní (voda, ovocné neslazené čaje, mléko). Ovoce a zelenina po celý den je samozřejmostí. Děti zvyklé na svůj čaj nebo mléko si přinesou svoje vlastní v označené lahvičce.

obrazek

Poznámky o dni v jesličkách

Na základě podrobných poznámek z běžného dne dítěte sestavíme pravidelnou zprávu o pokrocích, rituálech, začlenění, spánku, hygienických návycích, oblíbenosti aktivit a podobně. Spolupracujeme s rodiči na jejich rozhodnutí ohledně důležitých krocích v životě dítěte (trénování na nočník, zkoušení nové stravy, atd.)

Rodičům dveře otevřené

RODIČŮM DVEŘE OTEVŘENÉ- “Open door policy” umožňuje rodičům přijít kdykoli bez ohlášení. Rodiče rádi zapojujeme do akcí například polední předčítání, pohádek, besídky, zahradní slavnosti, maškarní bály, dýňové slavnosti, Velikonoční hledání vajíček. Tím si vytváříme pocit důvěry a porozumění při společné výchově Vašich dětí.