Program pro děti<br/>od 20 měsíců

Program pro děti
od 20 měsíců

Máme stejný cíl jako Vy: aby Vaše dítě bylo spokojené a šťastné současně, aby se rozvíjelo všemi směry od samého začátku.

Otvírací doba <br/>je 10 hodin

Otvírací doba
je 10 hodin

Pro vytížené rodiče jsme otevřeni od 07:30 do 17:30 hodin.

Máme program pro všestranný rozvoj dítěte

Máme program pro všestranný rozvoj dítěte

Děti zažijí vše, co potřebují k tomu,
aby z nich byly super kluci a holky.

O jeslích

Od vášnivých učitelů k inspirativnímu a zdravému prostředí.
Náš tým věří, že vytvoříme takové prostředí, kam děti budou chodit rády a s důvěrou. V tomto bezpečném zázemí vytváříme živnou půdu pro výchovu zdravě sebevědomých, sociálně samostatných, psychicky a fyzicky vyzrálých dětí, které budou jak všestranně připraveni do školních lavic tak i do úspěšného budoucího života.
obrazek

Individuální přístup

Naši pedagogové jsou vyškoleni tak, aby byli inklusivně nápomocni každému dítěti individuálně. Každý pedagog pracuje s malou skupinkou dětí a tím je dětem směřována maximální pozornost. Uvědomujeme si individuální tempo každého dítěte a pečlivě připravujeme činnosti a aktivity tak, aby byla zaručena bezpečnost společně se všestranným vývojem dítěte.

Zdravé stravování

Náš jídelníček je připravován z čerstvých místních potravin. Vyváženou a pestrou stravu zaručuje cateringová firma Bionea, která dodává teplé obědy v bio kvalitě. Jídlo pro nejmenší mohou rodiče připravit doma sami a přinést ve vhodné, jmenovkou označené krabičce. Svačinky připravujeme sami podle zásad CEFF- “potraviny bez zbytečné chemie”. Pitný režim je celodenní (voda, ovocné neslazené čaje, mléko). Ovoce a zelenina po celý den je samozřejmostí. Děti zvyklé na svůj čaj nebo mléko si přinesou svoje vlastní v označené lahvičce.

obrazek

Poznámky o dni v jesličkách

Na základě podrobných poznámek z běžného dne dítěte sestavíme pravidelnou zprávu o pokrocích, rituálech, začlenění, spánku, hygienických návycích, oblíbenosti aktivit a podobně. Spolupracujeme s rodiči na jejich rozhodnutí ohledně důležitých krocích v životě dítěte (trénování na nočník, zkoušení nové stravy, atd.)

Rodičům dveře otevřené

RODIČŮM DVEŘE OTEVŘENÉ- “Open door policy” umožňuje rodičům přijít kdykoli bez ohlášení. Rodiče rádi zapojujeme do akcí například besídky, zahradní slavnosti, maškarní bály, dýňové slavnosti, Velikonoční hledání vajíček. Tím si vytváříme pocit důvěry a porozumění při společné výchově Vašich dětí.